LED DRIVER Xi LP 100W 0.3-1.05A S1 WL I155 - 929002878980
1.142,95₺
Vergiler Hariç: 952,46₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 929002878980
- SKU: 929002878980
Ürün Detayları
| Kategori | Dış Mekan LED Sürücüleri |
| Üretici Firma | PHILIPS(SIGNIFY) |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Xi LP |
| Çıkış Tipi | Constant Current-Programmable |
| Karartma | 1-10 V, Timing (DynaDimmer) |
| Giriş Voltajı | 220-240 VAC |
| Çıkış Gücü | 100 W |
| Çıkış Voltajı | 46-143 VDC |
| Çıkış Akımı | 300 mA-1.05 A |
| Stil | Independent/Rectangular |
| Giriş Bağlantısı | Waterproof Cable |
| Çıkış Bağlantısı | Waterproof Cable |
| IP Koruma Sınıfı | IP67 |
| Verimlilik | 90 % |
| Güç Faktörü | 0.95 |
| Koruma | OLP, OPP, SCP |
| Uzunluk | 155 mm |
| Genişlik | 68 mm |
| Yükseklik | 40 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |