LED DRIVER Xi FP 75W 0.3-1.0A SNLDAE 230V C133 sXt - 929002872906
0,00₺
Vergiler Hariç: 0,00₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 929002872906
- SKU: 929002872906
Ürün Detayları
| Kategori | Dış Mekan LED Sürücüleri |
| Üretici Firma | PHILIPS(SIGNIFY) |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Xi FP |
| Çıkış Tipi | Constant Current-Programmable |
| Karartma | DALI-DIMM, Programmable |
| Giriş Voltajı | 202-254 VAC |
| Çıkış Gücü | 75 W |
| Çıkış Voltajı | 35-108 VDC |
| Çıkış Akımı | 300 mA-1 A |
| Stil | Independent/Rectangular |
| Giriş Bağlantısı | Push Button |
| Çıkış Bağlantısı | Push Button |
| IP Koruma Sınıfı | IP20 |
| Verimlilik | 91.5 % |
| Güç Faktörü | 0.98 |
| Koruma | OLP,OPP,SCP |
| Uzunluk | 133 mm |
| Genişlik | 77 mm |
| Yükseklik | 39.5 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |