FAN 30x30x10MM 5V 0.08A 0.40W 10000RPM SB 2WIRE - PF3010D5HSL
76,75₺
Vergiler Hariç: 63,96₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PF3010D5HSL
- SKU: PF3010D5HSL
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Fanlar |
| Üretici Firma | PF MOTOR & FAN |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Boyutu | 30x30x10 |
| Nominal Voltaj | 5 V |
| AC/DC | DC |
| Nominal Akım | 0.08 A |
| Nominal Güç | 0.4 W |
| Frekans | N/A |
| Hız | 10000 RPM |
| Hava Akışı | 4.72 CFM |
| Ses Seviyesi | 31.1 dB-A |
| Pin Yapısı | 2 Pins |
| Bağlantı Tipi | Wire Leads with Connector 2.54 mm |
| Rulman Tipi | Sleeve |
| Pervane Materyali | Plastic |
| Kanat Sayısı | 5 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +80 °C |