FAN 172x151x55MM 220V 0.22A 48W 2750RPM BB 2WIRE M - PF17255A2HBL-M
1.714,88₺
Vergiler Hariç: 1.429,07₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PF17255A2HBL-M
- SKU: PF17255A2HBL-M
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Fanlar |
| Üretici Firma | PF MOTOR & FAN |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Boyutu | 172x151x55 |
| Nominal Voltaj | 220 V-240V |
| AC/DC | AC |
| Nominal Akım | 0.22 A |
| Nominal Güç | 48 W |
| Frekans | 50 Hz |
| Hız | 2750 RPM |
| Hava Akışı | 195 CFM |
| Ses Seviyesi | 50 dB-A |
| Pin Yapısı | 2 Pins |
| Bağlantı Tipi | Wire Leads |
| Rulman Tipi | Dual Ball |
| Pervane Materyali | Metal |
| Kanat Sayısı | 7 |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |