FAN 120x120x38MM 220V 0.12A 19W 2700RPM BB 2WIRE - PF12038A2HBL-5
364,41₺
Vergiler Hariç: 303,68₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PF12038A2HBL-5
- SKU: PF12038A2HBL-5
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Fanlar |
| Üretici Firma | PF MOTOR & FAN |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Boyutu | 120x120x38 |
| Nominal Voltaj | 220 V-240V |
| AC/DC | AC |
| Nominal Akım | 0.12 A |
| Nominal Güç | 19 W |
| Frekans | 50 Hz |
| Hız | 2700 RPM |
| Hava Akışı | 89 CFM |
| Ses Seviyesi | 43.6 dB-A |
| Pin Yapısı | 2 Pins |
| Bağlantı Tipi | Wire Leads |
| Rulman Tipi | Dual Ball |
| Pervane Materyali | Plastic |
| Kanat Sayısı | 5 |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C ~ +70 °C |