RES.(3216) 1206 3.3M Ohms 1% 1/4W
0,20₺
Vergiler Hariç: 0,17₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: FCF06FW3304
- SKU: FCF06FW3304
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | SMT - SMD ve Çip Dirençler |
| Üretici Firma | PDC |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kılıf / Kasa | 1206 (3216 Metric) |
| Direnç Değeri | 3.3 M Ohms |
| Tolerans | ±1 % |
| Güç | 1/4 W |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Bileşim | Thick Film |
| Uzunluk | 3.2 mm |
| Genişlik | 1.6 mm |
| Yükseklik | 0.55 mm |
| Çalışma Voltajı | 200 V |
| Sıcaklık Katsayısı | ±50 PPM/°C |
| Montaj Tipi | SMT |