RES.(2012) 0805 6.8K Ohms 5% 1/8W-S 100PPM - FCF05JW-682
0,07₺
Vergiler Hariç: 0,06₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: FCF05JW-682
- SKU: FCF05JW-682
Ürün Detayları
| Kategori | SMT - SMD ve Çip Dirençler |
| Üretici Firma | PDC |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kılıf / Kasa | 0805 (2012 Metric) |
| Direnç Değeri | 6.8 k Ohms |
| Tolerans | ±5 % |
| Güç | 1/8 W |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Bileşim | Thick Film |
| Uzunluk | 2 mm |
| Genişlik | 1.25 mm |
| Yükseklik | 0.55 mm |
| Çalışma Voltajı | 150 V |
| Sıcaklık Katsayısı | ±50 PPM/°C |
| Montaj Tipi | SMT |