RES.(1608) 0603 1.2K Ohms 1% 1/10W - FCF03FW-1201
0,04₺
Vergiler Hariç: 0,04₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: FCF03FW-1201
- SKU: FCF03FW-1201
Ürün Detayları
| Kategori | SMT - SMD ve Çip Dirençler |
| Üretici Firma | PDC |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kılıf / Kasa | 0603 (1608 Metric) |
| Direnç Değeri | 1.2 k Ohms |
| Tolerans | ±1 % |
| Güç | 1/10 W |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Bileşim | Thick Film |
| Uzunluk | 1.6 mm |
| Genişlik | 0.8 mm |
| Yükseklik | 0.45 mm |
| Çalışma Voltajı | 75 V |
| Sıcaklık Katsayısı | ±50 PPM/°C |
| Montaj Tipi | SMT |