RES.(1608) 0603 10 Ohms 5% 1/10W - FCF03JW-100
0,04₺
Vergiler Hariç: 0,04₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: FCF03JW-100
- SKU: FCF03JW-100
Ürün Detayları
| Kategori | SMT - SMD ve Çip Dirençler |
| Üretici Firma | PDC |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kılıf / Kasa | 0603 (1608 Metric) |
| Direnç Değeri | 10 Ohms |
| Tolerans | ±5 % |
| Güç | 1/10 W |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Bileşim | Thick Film |
| Uzunluk | 1.6 mm |
| Genişlik | 0.8 mm |
| Yükseklik | 0.45 mm |
| Çalışma Voltajı | 75 V |
| Sıcaklık Katsayısı | ±50 PPM/°C |
| Montaj Tipi | SMT |