IC-10CCWM SMD SOIC20 TR TI - MF10CCWMX/NOPB
260,40₺
Vergiler Hariç: 217,00₺
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Ürün Kodu: MF10CCWMX/NOPB
- SKU: MF10CCWMX/NOPB
Urun Detaylari
| Kategori | Aktif Filtre Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC20 |
| Besleme Voltajı | ±9 to 14 V |
| Besleme Akımı | 12 mA |
| Frekans | 200 kHz |
| Filtre Tipi | Universal Switched Capacitor |
| Number of Filter | 2 |
| Number of Order | 4 th |
| Özellikler | Universal Monolithic Dual Switched Capacitor Filter |