CRYSTAL RESANATOR 4MHz 2PIN TB TECHNICAL - XCR-4.00MHZ-2PIN-TEC.
6,21₺
Vergiler Hariç: 5,17₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: XCR-4.00MHZ-2PIN-TEC.
- SKU: XCR-4.00MHZ-2PIN-TEC.
Ürün Detayları
| Kategori | Rezonatörler |
| Üretici Firma | TECHNICAL CRYSTAL |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | THT |
| Seriler | ZTTT |
| Kılıf / Kasa | 2-DIP |
| Frekans | 3.58 MHz |
| Kapasitans | N/A |
| Uygulamalar | N/A |
| Uzunluk | 10 mm |
| Genişlik | 4 mm |
| Yükseklik | 6 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +80 °C |
Etiketler:
CRYSTAL RESANATOR 4MHz 2PIN TB TECHNICAL - XCR-4.00MHZ-2PIN-TEC.
, XCR-4.00MHZ-2PIN-TEC.
, Kristaller
, Osilatörler ve Rezonatörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.