CRYSTAL RESANATOR 3.58MHz 3PIN TB RALTRON - POC-3.58-13MM-AMMO
5,54₺
Vergiler Hariç: 4,62₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: POC-3.58-13MM-AMMO
- SKU: POC-3.58-13MM-AMMO
Ürün Detayları
| Kategori | Rezonatörler |
| Üretici Firma | RALTRON |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Seriler | POC |
| Kılıf / Kasa | Radial 3Pin |
| Frekans | 3.58 MHz |
| Kapasitans | 30 pF |
| Uygulamalar | N/A |
| Uzunluk | 10 mm |
| Genişlik | 5 mm |
| Yükseklik | 10 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +80 °C |
Etiketler:
CRYSTAL RESANATOR 3.58MHz 3PIN TB RALTRON - POC-3.58-13MM-AMMO
, POC-3.58-13MM-AMMO
, Kristaller
, Osilatörler ve Rezonatörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.