CRYSTAL RESANATOR 12MHz 33pF SMD - CSTCE12M0G55-R0
10,82₺
Vergiler Hariç: 9,02₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CSTCE12M0G55-R0
- SKU: CSTCE12M0G55-R0
Ürün Detayları
| Kategori | Rezonatörler |
| Üretici Firma | MURATA |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Seriler | CSTCE |
| Kılıf / Kasa | 3-SMD |
| Frekans | 12 MHz |
| Kapasitans | 33 pF |
| Frekans Toleransı | ±0.5 % |
| Frekans Stabilitesi | ±0.2 % |
| Eşdeğer Seri Direnç (ESR) | 30 Ohms |
| Uygulamalar | N/A |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 3.2 mm |
| Genişlik | 1.5 mm |
| Yükseklik | 1 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +80 °C |
Etiketler:
CRYSTAL RESANATOR 12MHz 33pF SMD - CSTCE12M0G55-R0
, CSTCE12M0G55-R0
, Kristaller
, Osilatörler ve Rezonatörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.