CRYSTAL OSC.32.7680kHz CMOS SMD - ASEK-32.768KHZ-LRT
89,72₺
Vergiler Hariç: 74,76₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ASEK-32.768KHZ-LRT
- SKU: ASEK-32.768KHZ-LRT
Ürün Detayları
| Kategori | Osilatörler |
| Üretici Firma | ABRACON |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Seriler | ASEK |
| Kılıf / Kasa | 4-SMD |
| Frekans | 32.768 kHz |
| Kapasitans | 15 pF |
| Uygulamalar | N/A |
| Uzunluk | 3.2 mm |
| Genişlik | 2.5 mm |
| Yükseklik | 1.2 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
Etiketler:
CRYSTAL OSC.32.7680kHz CMOS SMD - ASEK-32.768KHZ-LRT
, ASEK-32.768KHZ-LRT
, Kristaller
, Osilatörler ve Rezonatörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.