CRYSTAL OSC.25MHz 3.3V 15pF 30PPM CMOS SMT - COM2305-25.000-EXT-TR
63,75₺
Vergiler Hariç: 53,12₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: COM2305-25.000-EXT-TR
- SKU: COM2305-25.000-EXT-TR
Ürün Detayları
| Kategori | Osilatörler |
| Üretici Firma | RALTRON |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | SMT |
| Seriler | COM2303 |
| Kılıf / Kasa | 4-SMD |
| Frekans | 25 MHz |
| Kapasitans | 15 pF |
| Uygulamalar | N/A |
| Uzunluk | 5 mm |
| Genişlik | 3.2 mm |
| Yükseklik | 1 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
Etiketler:
CRYSTAL OSC.25MHz 3.3V 15pF 30PPM CMOS SMT - COM2305-25.000-EXT-TR
, COM2305-25.000-EXT-TR
, Kristaller
, Osilatörler ve Rezonatörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.