CRYSTAL OSC.250MHz 3.3V XO LVPECL - CP7050-250.000-3.3-25-X-
189,89₺
Vergiler Hariç: 158,24₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CP7050-250.000-3.3-25-X-
- SKU: CP7050-250.000-3.3-25-X-
Ürün Detayları
| Kategori | Osilatörler |
| Üretici Firma | RALTRON |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Seriler | CP7050 |
| Kılıf / Kasa | 6-SMD |
| Frekans | 250 MHz |
| Kapasitans | N/A |
| Uygulamalar | N/A |
| Uzunluk | 7 mm |
| Genişlik | 5 mm |
| Yükseklik | 1.6 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
Etiketler:
CRYSTAL OSC.250MHz 3.3V XO LVPECL - CP7050-250.000-3.3-25-X-
, CP7050-250.000-3.3-25-X-
, Kristaller
, Osilatörler ve Rezonatörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.