CRYSTAL OSC.125MHz XO CMOS SMD - ECS-2520MVQ-1250-BN-TR
379,45₺
Vergiler Hariç: 316,21₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ECS-2520MVQ-1250-BN-TR
- SKU: ECS-2520MVQ-1250-BN-TR
Ürün Detayları
| Kategori | Osilatörler |
| Üretici Firma | ECS |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Seriler | 2520MVQ |
| Kılıf / Kasa | 4-SMD |
| Frekans | 125 MHz |
| Kapasitans | 15 pF |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q100) |
| Uzunluk | 2.5 mm |
| Genişlik | 2 mm |
| Yükseklik | 0.8 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
Etiketler:
CRYSTAL OSC.125MHz XO CMOS SMD - ECS-2520MVQ-1250-BN-TR
, ECS-2520MVQ-1250-BN-TR
, Kristaller
, Osilatörler ve Rezonatörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.