CRYSTAL 8MHz 30pF SMD - AS-8.000-30-3030-SMD-TR
8,39₺
Vergiler Hariç: 6,99₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: AS-8.000-30-3030-SMD-TR
- SKU: AS-8.000-30-3030-SMD-TR
Ürün Detayları
| Kategori | Kristaller |
| Üretici Firma | RALTRON |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Seriler | AS |
| Kılıf / Kasa | HC-49S |
| Frekans | 8 MHz |
| Kapasitans | 30 pF |
| Uygulamalar | N/A |
| Uzunluk | 13.5 mm |
| Genişlik | 4.7 mm |
| Yükseklik | 4.1 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +70 °C |
Etiketler:
CRYSTAL 8MHz 30pF SMD - AS-8.000-30-3030-SMD-TR
, AS-8.000-30-3030-SMD-TR
, Kristaller
, Osilatörler ve Rezonatörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.