CRYSTAL 8MHz 18pF 20PPM SMD2 - ABM3-8.000MHZ-D2Y-T
24,68₺
Vergiler Hariç: 20,57₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ABM3-8.000MHZ-D2Y-T
- SKU: ABM3-8.000MHZ-D2Y-T
Ürün Detayları
| Kategori | Kristaller |
| Üretici Firma | ABRACON |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Seriler | ABM3 |
| Kılıf / Kasa | 2-SMD |
| Frekans | 8 MHz |
| Kapasitans | 18 pF |
| Uygulamalar | N/A |
| Uzunluk | 5 mm |
| Genişlik | 3.2 mm |
| Yükseklik | 1.3 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
Etiketler:
CRYSTAL 8MHz 18pF 20PPM SMD2 - ABM3-8.000MHZ-D2Y-T
, ABM3-8.000MHZ-D2Y-T
, Kristaller
, Osilatörler ve Rezonatörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.