CRYSTAL 8MHz 16pF 4-SMD RALTRON - H130B-8.000-16-3030-TR
29,90₺
Vergiler Hariç: 24,92₺
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Ürün Kodu: H130B-8.000-16-3030-TR
- SKU: H130B-8.000-16-3030-TR
Ürün Detayları
| Kategori | Kristaller |
| Üretici Firma | RALTRON |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Seriler | H130B |
| Kılıf / Kasa | 4-SMD |
| Frekans | 8 MHz |
| Kapasitans | 16 pF |
| Uygulamalar | N/A |
| Uzunluk | 5 mm |
| Genişlik | 3.2 mm |
| Yükseklik | 1 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +70 °C |
Etiketler:
CRYSTAL 8MHz 16pF 4-SMD RALTRON - H130B-8.000-16-3030-TR
, H130B-8.000-16-3030-TR
, Kristaller
, Osilatörler ve Rezonatörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.