CRYSTAL 8MHz 12pF SMD ECS - E80-12-30-JGN-TR
76,97₺
Vergiler Hariç: 64,14₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: E80-12-30-JGN-TR
- SKU: E80-12-30-JGN-TR
Ürün Detayları
| Kategori | Kristaller |
| Üretici Firma | ECS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Seriler | ECX-53 |
| Kılıf / Kasa | 2-SMD |
| Frekans | 8 MHz |
| Kapasitans | 12 pF |
| Frekans Toleransı | ±20 PPM |
| Frekans Stabilitesi | ±30 PPM |
| Eşdeğer Seri Direnç (ESR) | 100 Ohms |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 5 mm |
| Genişlik | 3.2 mm |
| Yükseklik | 1.1 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
Etiketler:
CRYSTAL 8MHz 12pF SMD ECS - E80-12-30-JGN-TR
, E80-12-30-JGN-TR
, Kristaller
, Osilatörler ve Rezonatörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.