CRYSTAL 5MHz 18pF SMD - AS-5.000-18-EXT-SMD-TR
7,38₺
Vergiler Hariç: 6,15₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: AS-5.000-18-EXT-SMD-TR
- SKU: AS-5.000-18-EXT-SMD-TR
Ürün Detayları
| Kategori | Kristaller |
| Üretici Firma | RALTRON |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Seriler | AS |
| Kılıf / Kasa | HC-49S |
| Frekans | 5 MHz |
| Kapasitans | 18 pF |
| Uygulamalar | N/A |
| Uzunluk | 13.5 mm |
| Genişlik | 4.7 mm |
| Yükseklik | 4.1 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
Etiketler:
CRYSTAL 5MHz 18pF SMD - AS-5.000-18-EXT-SMD-TR
, AS-5.000-18-EXT-SMD-TR
, Kristaller
, Osilatörler ve Rezonatörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.