CRYSTAL 4MHz HC49S 16pF 20PPM SHORT BULK - AS-4.000-16-2050
6,14₺
Vergiler Hariç: 5,12₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: AS-4.000-16-2050
- SKU: AS-4.000-16-2050
Ürün Detayları
| Kategori | Kristaller |
| Üretici Firma | RALTRON |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Seriler | AS |
| Kılıf / Kasa | HC-49S |
| Frekans | 4 MHz |
| Kapasitans | 16 pF |
| Uygulamalar | N/A |
| Uzunluk | 11.4 mm |
| Genişlik | 5 mm |
| Yükseklik | 3.5 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +70 °C |
Etiketler:
CRYSTAL 4MHz HC49S 16pF 20PPM SHORT BULK - AS-4.000-16-2050
, AS-4.000-16-2050
, Kristaller
, Osilatörler ve Rezonatörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.