CRYSTAL 32MHz AUTOMOTIVE - Q 32,0-JXS32P4-12-30/30-
145,88₺
Vergiler Hariç: 121,57₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: Q 32,0-JXS32P4-12-30/30-
- SKU: Q 32,0-JXS32P4-12-30/30-
Ürün Detayları
| Kategori | Kristaller |
| Üretici Firma | JAUCH QUARTZ |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Seriler | JXS32P4 |
| Kılıf / Kasa | 4-SMD |
| Frekans | 32 MHz |
| Kapasitans | 12 pF |
| Uygulamalar | N/A |
| Uzunluk | 3.2 mm |
| Genişlik | 2.5 mm |
| Yükseklik | 0.7 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
Etiketler:
CRYSTAL 32MHz AUTOMOTIVE - Q 32
, 0-JXS32P4-12-30/30-
, Q 32
, 0-JXS32P4-12-30/30-
, Kristaller
, Osilatörler ve Rezonatörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.