CRYSTAL 32MHz 8pF SMD - R2016-32.000-8-F-1010-EX
11,74₺
Vergiler Hariç: 9,79₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: R2016-32.000-8-F-1010-EX
- SKU: R2016-32.000-8-F-1010-EX
Ürün Detayları
| Kategori | Kristaller |
| Üretici Firma | RALTRON |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Seriler | R2016 |
| Kılıf / Kasa | 4-SMD |
| Frekans | 32 MHz |
| Kapasitans | 8 pF |
| Uygulamalar | N/A |
| Uzunluk | 2 mm |
| Genişlik | 1.6 mm |
| Yükseklik | 0.5 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
Etiketler:
CRYSTAL 32MHz 8pF SMD - R2016-32.000-8-F-1010-EX
, R2016-32.000-8-F-1010-EX
, Kristaller
, Osilatörler ve Rezonatörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.