CRYSTAL 32kHz 12.5pF SMD ABRACON - ABS25-32.000KHZ-T
58,02₺
Vergiler Hariç: 48,35₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ABS25-32.000KHZ-T
- SKU: ABS25-32.000KHZ-T
Urun Detaylari
| Kategori | Kristaller |
| Üretici Firma | ABRACON |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Seriler | ABS25 |
| Kılıf / Kasa | 4-SMD |
| Frekans | 32 kHz |
| Kapasitans | 12.5 pF |
| Frekans Toleransı | ±30 PPM |
| Frekans Stabilitesi | N/A |
| Eşdeğer Seri Direnç (ESR) | 50 k Ohms |
| Uygulamalar | N/A |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 8 mm |
| Genişlik | 3.5 mm |
| Yükseklik | 2.5 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
Etiketler:
CRYSTAL 32kHz 12.5pF SMD ABRACON - ABS25-32.000KHZ-T
, ABS25-32.000KHZ-T
, Kristaller
, Osilatörler ve Rezonatörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.