CRYSTAL 27.12MHz 18pF SMD TR - ASX3F-27.12M-FE180E3
19,29₺
Vergiler Hariç: 16,08₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ASX3F-27.12M-FE180E3
- SKU: ASX3F-27.12M-FE180E3
Ürün Detayları
| Kategori | Kristaller |
| Üretici Firma | ANSEN |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Seriler | ASX3F |
| Kılıf / Kasa | 4-SMD |
| Frekans | 27.12 MHz |
| Kapasitans | 18 pF |
| Uygulamalar | N/A |
| Uzunluk | 3.4 mm |
| Genişlik | 2.7 mm |
| Yükseklik | 0.75 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +70 °C |
Etiketler:
CRYSTAL 27.12MHz 18pF SMD TR - ASX3F-27.12M-FE180E3
, ASX3F-27.12M-FE180E3
, Kristaller
, Osilatörler ve Rezonatörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.