CRYSTAL 26MHz HC49S 15pF 20PPM 49US-SMD/H43 - 40602600187
5,98₺
Vergiler Hariç: 4,98₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 40602600187
- SKU: 40602600187
Ürün Detayları
| Kategori | Kristaller |
| Üretici Firma | HOPERF |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | SMT |
| Seriler | N/A |
| Kılıf / Kasa | HC-49S |
| Frekans | 26 MHz |
| Kapasitans | 15 pF |
| Frekans Toleransı | ±20 PPM |
| Frekans Stabilitesi | ±20 PPM |
| Eşdeğer Seri Direnç (ESR) | 25 Ohms |
| Uygulamalar | N/A |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 11.5 mm |
| Genişlik | 4.8 mm |
| Yükseklik | 4.2 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
Etiketler:
CRYSTAL 26MHz HC49S 15pF 20PPM 49US-SMD/H43 - 40602600187
, 40602600187
, Kristaller
, Osilatörler ve Rezonatörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.