CRYSTAL 26MHz 8pF SMD 10PPM AVX - CX3225SB26000D0FLJZZ
98,18₺
Vergiler Hariç: 81,81₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CX3225SB26000D0FLJZZ
- SKU: CX3225SB26000D0FLJZZ
Ürün Detayları
| Kategori | Kristaller |
| Üretici Firma | KYOCERA AVX |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Seriler | CX3225SB |
| Kılıf / Kasa | 4-SMD |
| Frekans | 26 MHz |
| Kapasitans | 8 pF |
| Frekans Toleransı | ±10 PPM |
| Frekans Stabilitesi | ±15 PPM |
| Eşdeğer Seri Direnç (ESR) | 50 Ohms |
| Uygulamalar | N/A |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 3.2 mm |
| Genişlik | 2.5 mm |
| Yükseklik | 0.6 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C ~ +70 °C |
Etiketler:
CRYSTAL 26MHz 8pF SMD 10PPM AVX - CX3225SB26000D0FLJZZ
, CX3225SB26000D0FLJZZ
, Kristaller
, Osilatörler ve Rezonatörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.