CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD - ECS-250-18-33Q-DS
31,31₺
Vergiler Hariç: 26,09₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ECS-250-18-33Q-DS
- SKU: ECS-250-18-33Q-DS
Ürün Detayları
| Kategori | Kristaller |
| Üretici Firma | ECS |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Seriler | ECX-33Q |
| Kılıf / Kasa | 4-SMD |
| Frekans | 25 MHz |
| Kapasitans | 18 pF |
| Frekans Toleransı | ±30 PPM |
| Frekans Stabilitesi | ±100 PPM |
| Eşdeğer Seri Direnç (ESR) | 40 Ohms |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q200) |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 3.2 mm |
| Genişlik | 2.5 mm |
| Yükseklik | 0.8 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
Etiketler:
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD - ECS-250-18-33Q-DS
, ECS-250-18-33Q-DS
, Kristaller
, Osilatörler ve Rezonatörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.