CRYSTAL 24.0000MHZ 12PF SMD - FA-20H 24.0000MF15Y-W3
15,01₺
Vergiler Hariç: 12,51₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: FA-20H 24.0000MF15Y-W3
- SKU: FA-20H 24.0000MF15Y-W3
Ürün Detayları
| Kategori | Kristaller |
| Üretici Firma | SEIKO |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Seriler | FA-20H |
| Kılıf / Kasa | 4-SMD |
| Frekans | 24 MHz |
| Kapasitans | 12 pF |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Uzunluk | 2.5 mm |
| Genişlik | 2 mm |
| Yükseklik | 0.55 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 °C ~ +85 °C |
Etiketler:
CRYSTAL 24.0000MHZ 12PF SMD - FA-20H 24.0000MF15Y-W3
, FA-20H 24.0000MF15Y-W3
, Kristaller
, Osilatörler ve Rezonatörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.