CRYSTAL 20MHz 18pF 30PPM SMT - H130B-20.000-18-3030-EXT
20,13₺
Vergiler Hariç: 16,78₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: H130B-20.000-18-3030-EXT
- SKU: H130B-20.000-18-3030-EXT
Ürün Detayları
| Kategori | Kristaller |
| Üretici Firma | RALTRON |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | SMT |
| Seriler | H130B |
| Kılıf / Kasa | 4-SMD |
| Frekans | 20 MHz |
| Kapasitans | 18 pF |
| Uygulamalar | N/A |
| Uzunluk | 5 mm |
| Genişlik | 3.2 mm |
| Yükseklik | 1.2 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
Etiketler:
CRYSTAL 20MHz 18pF 30PPM SMT - H130B-20.000-18-3030-EXT
, H130B-20.000-18-3030-EXT
, Kristaller
, Osilatörler ve Rezonatörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.