CRYSTAL 20MHz 18pF 30PPM 4PIN SMD
34,47₺
Vergiler Hariç: 28,72₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ABM3B-20.000MHZ-B2-T
- SKU: ABM3B-20.000MHZ-B2-T
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Kristaller |
| Üretici Firma | ABRACON |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Seriler | ABM3B |
| Kılıf / Kasa | 4-SMD |
| Frekans | 20 MHz |
| Kapasitans | 18 pF |
| Frekans Toleransı | ±20 PPM |
| Frekans Stabilitesi | ±50 PPM |
| Eşdeğer Seri Direnç (ESR) | 50 Ohms |
| Uygulamalar | N/A |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 5 mm |
| Genişlik | 3.2 mm |
| Yükseklik | 1.1 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +70 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.