CRYSTAL 20MHz 12pF SMD - Q 20,0-JXS32-12-10/15-T1
38,51₺
Vergiler Hariç: 32,09₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: Q 20,0-JXS32-12-10/15-T1
- SKU: Q 20,0-JXS32-12-10/15-T1
Ürün Detayları
| Kategori | Kristaller |
| Üretici Firma | JAUCH QUARTZ |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Seriler | JXS32-WA |
| Kılıf / Kasa | 4-SMD |
| Frekans | 20 MHz |
| Kapasitans | 12 pF |
| Uygulamalar | N/A |
| Uzunluk | 3.2 mm |
| Genişlik | 2.5 mm |
| Yükseklik | 0.7 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
Etiketler:
CRYSTAL 20MHz 12pF SMD - Q 20
, 0-JXS32-12-10/15-T1
, Q 20
, 0-JXS32-12-10/15-T1
, Kristaller
, Osilatörler ve Rezonatörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.