CRYSTAL 16MHz HC49U 18pF RALTRON - A-16.000-18
15,01₺
Vergiler Hariç: 12,51₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: A-16.000-18
- SKU: A-16.000-18
Ürün Detayları
| Kategori | Kristaller |
| Üretici Firma | RALTRON |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Seriler | A |
| Kılıf / Kasa | HC-49U |
| Frekans | 16 MHz |
| Kapasitans | 18 pF |
| Uygulamalar | N/A |
| Uzunluk | 11 mm |
| Genişlik | 4.7 mm |
| Yükseklik | 13.5 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +70 °C |
Etiketler:
CRYSTAL 16MHz HC49U 18pF RALTRON - A-16.000-18
, A-16.000-18
, Kristaller
, Osilatörler ve Rezonatörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.