CRYSTAL 16MHz HC49SMT 16pF 20PPM SMD TR ANSEN - AS49SD-16M-FC160F3-TR
10,32₺
Vergiler Hariç: 8,60₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: AS49SD-16M-FC160F3-TR
- SKU: AS49SD-16M-FC160F3-TR
Ürün Detayları
| Kategori | Kristaller |
| Üretici Firma | ANSEN |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Seriler | AS49SD |
| Kılıf / Kasa | HC-49S |
| Frekans | 16 MHz |
| Kapasitans | 16 pF |
| Frekans Toleransı | ±20 PPM |
| Frekans Stabilitesi | ±50 PPM |
| Eşdeğer Seri Direnç (ESR) | 30 Ohms |
| Uygulamalar | N/A |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 11.5 mm |
| Genişlik | 4.8 mm |
| Yükseklik | 4.2 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +70 °C |
Etiketler:
CRYSTAL 16MHz HC49SMT 16pF 20PPM SMD TR ANSEN - AS49SD-16M-FC160F3-TR
, AS49SD-16M-FC160F3-TR
, Kristaller
, Osilatörler ve Rezonatörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.