CRYSTAL 16MHz 8pF SMD - RH100-16.000-8-2020-TR
8,36₺
Vergiler Hariç: 6,97₺
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Ürün Kodu: RH100-16.000-8-2020-TR
- SKU: RH100-16.000-8-2020-TR
Ürün Detayları
| Kategori | Kristaller |
| Üretici Firma | RALTRON |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Seriler | RH100 |
| Kılıf / Kasa | 4-SMD |
| Frekans | 16 MHz |
| Kapasitans | 8 pF |
| Uygulamalar | N/A |
| Uzunluk | 3.2 mm |
| Genişlik | 2.5 mm |
| Yükseklik | 0.7 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +70 °C |
Etiketler:
CRYSTAL 16MHz 8pF SMD - RH100-16.000-8-2020-TR
, RH100-16.000-8-2020-TR
, Kristaller
, Osilatörler ve Rezonatörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.