CRYSTAL 16MHz 18pF 5.0X3.2 SMD XTAL TR - ASX5F-16M-FE180C3
30,20₺
Vergiler Hariç: 25,16₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ASX5F-16M-FE180C3
- SKU: ASX5F-16M-FE180C3
Ürün Detayları
| Kategori | Kristaller |
| Üretici Firma | ANSEN |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Seriler | ASX5F |
| Kılıf / Kasa | 4-SMD |
| Frekans | 16 MHz |
| Kapasitans | 18 pF |
| Frekans Toleransı | ±50 PPM |
| Frekans Stabilitesi | ±30 PPM |
| Eşdeğer Seri Direnç (ESR) | 50 Ohms |
| Uygulamalar | N/A |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 5.2 mm |
| Genişlik | 3.4 mm |
| Yükseklik | 2.2 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +70 °C |
Etiketler:
CRYSTAL 16MHz 18pF 5.0X3.2 SMD XTAL TR - ASX5F-16M-FE180C3
, ASX5F-16M-FE180C3
, Kristaller
, Osilatörler ve Rezonatörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.