CRYSTAL 16MHz 12pF FUND. 30PPM AEC SMD - 16.000MHZ MQ/30/30/40/12
255,29₺
Vergiler Hariç: 212,74₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 16.000MHZ MQ/30/30/40/12
- SKU: 16.000MHZ MQ/30/30/40/12
Ürün Detayları
| Kategori | Kristaller |
| Üretici Firma | EUROQUARTZ |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Seriler | MQ |
| Kılıf / Kasa | 4-SMD |
| Frekans | 16 MHz |
| Kapasitans | 12 pF |
| Uygulamalar | N/A |
| Uzunluk | 7 mm |
| Genişlik | 5 mm |
| Yükseklik | 1.2 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +90 °C |
Etiketler:
CRYSTAL 16MHz 12pF FUND. 30PPM AEC SMD - 16.000MHZ MQ/30/30/40/12
, 16.000MHZ MQ/30/30/40/12
, Kristaller
, Osilatörler ve Rezonatörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.