CRYSTAL 16.384MHz 12pF SMD - ABM8AIG-16.384MHZ-12-2Z-
103,40₺
Vergiler Hariç: 86,16₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ABM8AIG-16.384MHZ-12-2Z-
- SKU: ABM8AIG-16.384MHZ-12-2Z-
Ürün Detayları
| Kategori | Kristaller |
| Üretici Firma | ABRACON |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Seriler | ABM8AIG |
| Kılıf / Kasa | 4-SMD |
| Frekans | 16.384 MHz |
| Kapasitans | 12 pF |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q200) |
| Uzunluk | 3.2 mm |
| Genişlik | 2.5 mm |
| Yükseklik | 0.8 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
Etiketler:
CRYSTAL 16.384MHz 12pF SMD - ABM8AIG-16.384MHZ-12-2Z-
, ABM8AIG-16.384MHZ-12-2Z-
, Kristaller
, Osilatörler ve Rezonatörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.