CRYSTAL 15MHz HC49U 16pF 20PPM TB TECHNICAL - XCR-15.00U16B-TEC
12,58₺
Vergiler Hariç: 10,49₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: XCR-15.00U16B-TEC
- SKU: XCR-15.00U16B-TEC
Ürün Detayları
| Kategori | Kristaller |
| Üretici Firma | TECHNICAL CRYSTAL |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | THT |
| Seriler | XCR |
| Kılıf / Kasa | HC-49U |
| Frekans | 15 MHz |
| Kapasitans | 16 pF |
| Uygulamalar | N/A |
| Uzunluk | 10.8 mm |
| Genişlik | 4.6 mm |
| Yükseklik | 13 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +70 °C |
Etiketler:
CRYSTAL 15MHz HC49U 16pF 20PPM TB TECHNICAL - XCR-15.00U16B-TEC
, XCR-15.00U16B-TEC
, Kristaller
, Osilatörler ve Rezonatörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.