CRYSTAL 12MHz 18pF SMD - H10S-12.000-18-2020-TR-N
23,99₺
Vergiler Hariç: 19,99₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: H10S-12.000-18-2020-TR-N
- SKU: H10S-12.000-18-2020-TR-N
Ürün Detayları
| Kategori | Kristaller |
| Üretici Firma | RALTRON |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Seriler | H10S |
| Kılıf / Kasa | 4-SMD |
| Frekans | 12 MHz |
| Kapasitans | 18 pF |
| Uygulamalar | N/A |
| Uzunluk | 6 mm |
| Genişlik | 3.5 mm |
| Yükseklik | 1 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C ~ +60 °C |
Etiketler:
CRYSTAL 12MHz 18pF SMD - H10S-12.000-18-2020-TR-N
, H10S-12.000-18-2020-TR-N
, Kristaller
, Osilatörler ve Rezonatörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.