CRYSTAL 12MHz 10pF SMD - ABM8G-12.000MHZ-4Y-T3
23,03₺
Vergiler Hariç: 19,19₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ABM8G-12.000MHZ-4Y-T3
- SKU: ABM8G-12.000MHZ-4Y-T3
Ürün Detayları
| Kategori | Kristaller |
| Üretici Firma | ABRACON |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Seriler | ABM8G |
| Kılıf / Kasa | 4-SMD |
| Frekans | 12 MHz |
| Kapasitans | 10 pF |
| Uygulamalar | N/A |
| Uzunluk | 3.2 mm |
| Genişlik | 2.5 mm |
| Yükseklik | 1 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C ~ +60 °C |
Etiketler:
CRYSTAL 12MHz 10pF SMD - ABM8G-12.000MHZ-4Y-T3
, ABM8G-12.000MHZ-4Y-T3
, Kristaller
, Osilatörler ve Rezonatörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.