CRYSTAL 125kHz 2.25V-3.63V LVCMOS - ASTMLPE-125.000MHZ-LJ-E
255,30₺
Vergiler Hariç: 212,75₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ASTMLPE-125.000MHZ-LJ-E
- SKU: ASTMLPE-125.000MHZ-LJ-E
Ürün Detayları
| Kategori | Osilatörler |
| Üretici Firma | ABRACON |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Seriler | ASTMLP |
| Kılıf / Kasa | 4-SMD |
| Frekans | 125 MHz |
| Kapasitans | N/A |
| Uygulamalar | N/A |
| Uzunluk | 3.2 mm |
| Genişlik | 2.5 mm |
| Yükseklik | 0.8 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
Etiketler:
CRYSTAL 125kHz 2.25V-3.63V LVCMOS - ASTMLPE-125.000MHZ-LJ-E
, ASTMLPE-125.000MHZ-LJ-E
, Kristaller
, Osilatörler ve Rezonatörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.