CRYSTAL 12.0000MHZ 10PF SMD - 7M-12.000MEEQ-T
28,36₺
Vergiler Hariç: 23,63₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 7M-12.000MEEQ-T
- SKU: 7M-12.000MEEQ-T
Ürün Detayları
| Kategori | Kristaller |
| Üretici Firma | TXC |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Seriler | 7M |
| Kılıf / Kasa | 4-SMD |
| Frekans | 12 MHz |
| Kapasitans | 10 pF |
| Uygulamalar | N/A |
| Uzunluk | 3.2 mm |
| Genişlik | 2.5 mm |
| Yükseklik | 0.7 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +70 °C |
Etiketler:
CRYSTAL 12.0000MHZ 10PF SMD - 7M-12.000MEEQ-T
, 7M-12.000MEEQ-T
, Kristaller
, Osilatörler ve Rezonatörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.