CRYSTAL 11.0592MHz 18pF THT - AS-11.0592-18-EXT
6,28₺
Vergiler Hariç: 5,23₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: AS-11.0592-18-EXT
- SKU: AS-11.0592-18-EXT
Urun Detaylari
| Kategori | Kristaller |
| Üretici Firma | RALTRON |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Seriler | AS |
| Kılıf / Kasa | HC-49S |
| Frekans | 11.0592 MHz |
| Kapasitans | 18 pF |
| Frekans Toleransı | ±30 PPM |
| Frekans Stabilitesi | ±50 PPM |
| Eşdeğer Seri Direnç (ESR) | 50 Ohms |
| Uygulamalar | N/A |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 11.4 mm |
| Genişlik | 5 mm |
| Yükseklik | 3.5 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
Etiketler:
CRYSTAL 11.0592MHz 18pF THT - AS-11.0592-18-EXT
, AS-11.0592-18-EXT
, Kristaller
, Osilatörler ve Rezonatörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.