CRYSTAL 11.0592MHz 18pF SMD - RH100-11.0592-18-3030-EX
13,84₺
Vergiler Hariç: 11,53₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: RH100-11.0592-18-3030-EX
- SKU: RH100-11.0592-18-3030-EX
Urun Detaylari
| Kategori | Kristaller |
| Üretici Firma | RALTRON |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Seriler | RH100 |
| Kılıf / Kasa | 4-SMD |
| Frekans | 11.0592 MHz |
| Kapasitans | 18 pF |
| Frekans Toleransı | ±30 PPM |
| Frekans Stabilitesi | ±30 PPM |
| Eşdeğer Seri Direnç (ESR) | 100 Ohms |
| Uygulamalar | N/A |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 3.2 mm |
| Genişlik | 2.5 mm |
| Yükseklik | 0.7 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
Etiketler:
CRYSTAL 11.0592MHz 18pF SMD - RH100-11.0592-18-3030-EX
, RH100-11.0592-18-3030-EX
, Kristaller
, Osilatörler ve Rezonatörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.