CRYSTAL 10MHz HC49U 50pF 30PPM BULK - KLS14-HC-49U-10.000-30
11,77₺
Vergiler Hariç: 9,81₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: KLS14-HC-49U-10.000-30
- SKU: KLS14-HC-49U-10.000-30
Ürün Detayları
| Kategori | Kristaller |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | THT |
| Seriler | KLS14 |
| Kılıf / Kasa | HC-49U |
| Frekans | 10 MHz |
| Kapasitans | 30 pF |
| Uygulamalar | N/A |
| Uzunluk | 11.05 mm |
| Genişlik | 4.65 mm |
| Yükseklik | 13.2 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
Etiketler:
CRYSTAL 10MHz HC49U 50pF 30PPM BULK - KLS14-HC-49U-10.000-30
, KLS14-HC-49U-10.000-30
, Kristaller
, Osilatörler ve Rezonatörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.