INDUCTOR POWER 6.8UH 6X6MM 2.79A SMD - NR6028-6R8M
8,32₺
Vergiler Hariç: 6,94₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: NR6028-6R8M
- SKU: NR6028-6R8M
Ürün Detayları
| Kategori | Sabit İndüktörler |
| Üretici Firma | CORE MASTER |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | NR |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | Non Standard |
| Tolerans | ±20 % |
| Akım Değeri | 2.5 A |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Uzunluk | 6 mm |
| Genişlik | 6 mm |
| Yükseklik | 2.8 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.