INDUCTOR POWER 6.8UH 6.6X6.2X5MM SMD - SRI0605B-6R8M
21,19₺
Vergiler Hariç: 17,66₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SRI0605B-6R8M
- SKU: SRI0605B-6R8M
Ürün Detayları
| Kategori | Sabit İndüktörler |
| Üretici Firma | CORE MASTER |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | SRI |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | Non Standard |
| İndüktans | 6.8 uH |
| Pin Aralığı | None |
| Tolerans | ±20 % |
| Akım Değeri | 2.8 A |
| Akım - Doygunluk (Isat) | N/A |
| DC Direnci (DCR) | 80 m Ohms |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 6.6 mm |
| Genişlik | 6.2 mm |
| Yükseklik | 5 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
| Teknoloji | Power |
| Koruma / Ekranlama | Shielded |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.